Система радіаторного опалення

Система радіаторного опалення

07.01.2020

Радіаторне опалення – один з найпопулярніших способів опалення квартир, заміських будинків та офісів. Така популярність обумовлена його простотою в проектуванні, монтажі та експлуатації, а також високою надійністю та безшумністю роботи.

Додатковою перевагою подібної опалювальної системи є її універсальність, яка дозволяє обігріти за допомогою радіаторів будівлю практично будь-якої площі – від багатоповерхової будівлі до невеликого заміського котеджу. Сама система радіаторного опалення представляє собою замкнуту мережу трубопроводів з підключеними до неї радіаторами.

Компанія «ВФ Хітпекс Україна» для системи радіаторного опалення рекомендує використовувати систему «Heat-PEX Evolution». Heat-PEX – це універсальна система, яка складається з двох видів трубопроводів для систем опалення та водопостачання, фітингів до них та інструмента, а також з одного виду труби для систем поверхневого опалення. Для з'єднання труби та фітингу використовується метод аксеальної запресовки, який не звужує внутрішнього діаметру трубопроводу та не має необхідності у використанні додаткових ущільнюючих елементів. Труби з РЕ-Хa можна використовувати в системі опалення при максимальному температурному режимі 90 °С та тиску 10 бар (Клас умов експлуатації 4 та 5).

Головними рисами, що характеризують системи радіаторного опалення «Heat-PEX Evolution», є:

 • можливість влаштування системи радіаторного опалення як з колекторним, так і з трійниковим розведенням труби;
 • прокладка трубопроводів у стяжці підлоги до опалювальних приладів найбільш коротким шляхом;
 • естетичність системи (трубопроводи повністю приховані);
 • надійність роботи системи опалення;
 • швидкість та простота проведення монтажних робіт.

Новини та заходи

 • Колектори HEAT-PEX EVOLUTION для теплої підлоги

  Для комфортного перебування в холодну пору року в будь-якому житлі повинна бути опалювальна система. Найчастіше вона представлена різноманітними радіаторами, електричними або газовими котлами, однак останнім часом все більшої популярності набуває тепла підлога.
 • Матеріали для монтажу системи «Тепла підлога»

  «Тепла підлога»– найбільш економний та сприятливий для здоров'я людини спосіб опалення. Встановлення «Теплої підлоги» не тільки у ванній та дитячій, але і в інших кімнатах забезпечить однаково комфортну температуру всього приміщення.
 • Фітинги серії PPSU

  Для монтажу систем опалення та водопостачання необхідно обирати якісні та надійні матеріали. Не дивлячись на невеликий розмір фітинги відіграють важливу роль в надійності трубопроводу, адже саме вони дозволяють зібрати будь-яку конфігурацію.
 • Як правильно обрати фітинги?

  На перший погляд, вибір елементів з'єднання трубопроводу здається несуттєвим, на відміну від проектування, монтажу труб, забезпечення герметичності системи та її утеплення.
 • Особливості вибору труб для систем опалення

  Яким повинно бути комфортне житло? Відповідь на це питання можна шукати досить довго, перераховувати безліч критеріїв. Проте, кожен з нас скаже, що в основі затишного будинку лежить комфортна температура.