Система радіаторного опалення

Система радіаторного опалення

07.01.2020

Радіаторне опалення – один з найпопулярніших способів опалення квартир, заміських будинків та офісів. Така популярність обумовлена його простотою в проектуванні, монтажі та експлуатації, а також високою надійністю та безшумністю роботи.

Додатковою перевагою подібної опалювальної системи є її універсальність, яка дозволяє обігріти за допомогою радіаторів будівлю практично будь-якої площі – від багатоповерхової будівлі до невеликого заміського котеджу. Сама система радіаторного опалення представляє собою замкнуту мережу трубопроводів з підключеними до неї радіаторами.

Компанія «ВФ Хітпекс Україна» для системи радіаторного опалення рекомендує використовувати систему «Heat-PEX Evolution». Heat-PEX – це універсальна система, яка складається з двох видів трубопроводів для систем опалення та водопостачання, фітингів до них та інструмента, а також з одного виду труби для систем поверхневого опалення. Для з'єднання труби та фітингу використовується метод аксеальної запресовки, який не звужує внутрішнього діаметру трубопроводу та не має необхідності у використанні додаткових ущільнюючих елементів. Труби з РЕ-Хa можна використовувати в системі опалення при максимальному температурному режимі 90 °С та тиску 10 бар (Клас умов експлуатації 4 та 5).

Головними рисами, що характеризують системи радіаторного опалення «Heat-PEX Evolution», є:

  • можливість влаштування системи радіаторного опалення як з колекторним, так і з трійниковим розведенням труби;
  • прокладка трубопроводів у стяжці підлоги до опалювальних приладів найбільш коротким шляхом;
  • естетичність системи (трубопроводи повністю приховані);
  • надійність роботи системи опалення;
  • швидкість та простота проведення монтажних робіт.

Новини та заходи