Семінар у Житомирі

Семінар у Житомирі

07.03.2019

Професіонали з Житомира ознайомилися з останніми новинками від Heat-PEX!

6-го березня Heat-PEX сумісно з нашими партнерами Акватерм-Альянс провів семінар у Житомирі!

Спеціалісти з монтажу прослухали теми: "Системи панельного опалення та охолодження" і "Система трубопроводів Heat-PEX".

Технічний директор Михайло Ківенко наголосив на відмінностях між різними видами зшитого поліетилену, розповів про історію створення бренду Heat-PEX, а також про систему панельного опалення, яку зазвичай знають як тепла підлога.

Спеціалісти з монтажу активно обговорювали ці теми, ділилися своїм досвідом та враженнями. Однак найголовніше - ознайомилися з різними технологіями укладки теплої підлоги та отримали інформацію щодо останніх досліджень у цій сфері.

Хочете бути в темі? Приходьте на наші семінари!

Лектор - Михайло Ківенко.

Новини та заходи

 • Колектори HEAT-PEX EVOLUTION для теплої підлоги

  Для комфортного перебування в холодну пору року в будь-якому житлі повинна бути опалювальна система. Найчастіше вона представлена різноманітними радіаторами, електричними або газовими котлами, однак останнім часом все більшої популярності набуває тепла підлога.
 • Матеріали для монтажу системи «Тепла підлога»

  «Тепла підлога»– найбільш економний та сприятливий для здоров'я людини спосіб опалення. Встановлення «Теплої підлоги» не тільки у ванній та дитячій, але і в інших кімнатах забезпечить однаково комфортну температуру всього приміщення.
 • Фітинги серії PPSU

  Для монтажу систем опалення та водопостачання необхідно обирати якісні та надійні матеріали. Не дивлячись на невеликий розмір фітинги відіграють важливу роль в надійності трубопроводу, адже саме вони дозволяють зібрати будь-яку конфігурацію.
 • Як правильно обрати фітинги?

  На перший погляд, вибір елементів з'єднання трубопроводу здається несуттєвим, на відміну від проектування, монтажу труб, забезпечення герметичності системи та її утеплення.
 • Особливості вибору труб для систем опалення

  Яким повинно бути комфортне житло? Відповідь на це питання можна шукати досить довго, перераховувати безліч критеріїв. Проте, кожен з нас скаже, що в основі затишного будинку лежить комфортна температура.