Семінар у Києві

Семінар у Києві

29.03.2019

Дуже дякуємо всім, хто зацікавився продукцією Heat-PEX!

29-го березня компанія Heat-PEX сумісно з нашими партнерами PRIBALTIKA (http://pn20.com.ua) провела технічний семінар на теми: "Трубопроводи системи Heat-PEX" та "Система панельного опалення та охолодження".

Насамперед наш технічний директор Михайло Ківенко розповів не тільки про те, як краще монтувати системи, а й докладно пояснив, з чого виробляються полімерні труби Heat-PEX, які є технічні особливості теплої підлоги та які найтиповіші помилки при монтажу.

Додаємо також невеличкий фотозвіт!

P.S. Якщо ви не встигли прийти до нас цього разу, слідкуйте за оновленнями, ми обов’язково анонсуватимемо нові події від Heat-PEX!

Лектор - Михайло Ківенко.

Новини та заходи

 • Колектори HEAT-PEX EVOLUTION для теплої підлоги

  Для комфортного перебування в холодну пору року в будь-якому житлі повинна бути опалювальна система. Найчастіше вона представлена різноманітними радіаторами, електричними або газовими котлами, однак останнім часом все більшої популярності набуває тепла підлога.
 • Матеріали для монтажу системи «Тепла підлога»

  «Тепла підлога»– найбільш економний та сприятливий для здоров'я людини спосіб опалення. Встановлення «Теплої підлоги» не тільки у ванній та дитячій, але і в інших кімнатах забезпечить однаково комфортну температуру всього приміщення.
 • Фітинги серії PPSU

  Для монтажу систем опалення та водопостачання необхідно обирати якісні та надійні матеріали. Не дивлячись на невеликий розмір фітинги відіграють важливу роль в надійності трубопроводу, адже саме вони дозволяють зібрати будь-яку конфігурацію.
 • Як правильно обрати фітинги?

  На перший погляд, вибір елементів з'єднання трубопроводу здається несуттєвим, на відміну від проектування, монтажу труб, забезпечення герметичності системи та її утеплення.
 • Особливості вибору труб для систем опалення

  Яким повинно бути комфортне житло? Відповідь на це питання можна шукати досить довго, перераховувати безліч критеріїв. Проте, кожен з нас скаже, що в основі затишного будинку лежить комфортна температура.