Семінар у Києві

Семінар у Києві

29.03.2019

Дуже дякуємо всім, хто зацікавився продукцією Heat-PEX!

29-го березня компанія Heat-PEX сумісно з нашими партнерами PRIBALTIKA (http://pn20.com.ua) провела технічний семінар на теми: "Трубопроводи системи Heat-PEX" та "Система панельного опалення та охолодження".

Насамперед наш технічний директор Михайло Ківенко розповів не тільки про те, як краще монтувати системи, а й докладно пояснив, з чого виробляються полімерні труби Heat-PEX, які є технічні особливості теплої підлоги та які найтиповіші помилки при монтажу.

Додаємо також невеличкий фотозвіт!

P.S. Якщо ви не встигли прийти до нас цього разу, слідкуйте за оновленнями, ми обов’язково анонсуватимемо нові події від Heat-PEX!

Лектор - Михайло Ківенко.

НОВИНИ І ПУБЛІКАЦІЇ

 • Питання про теплу підлогу

  За останні 20 років в будівництві широке застосування отримала технологія водяної теплої підлоги. Відносна простота монтажу, рівномірний обігрів приміщення, комфорт і простота експлуатації зробили водяну теплу підлогу незамінним в сучасному приватному, цивільному, комерційному будівництві. Незважаючи на простоту технології, дуже часто у замовників та монтажників виникають питання, пов`язані з монтажем та експлуатацією даного виду системи опалення. […]
 • Новинка на складі

 • Найкращий варіант труби для теплої підлоги!

  Іспанська полімерна труба PE-RT/EVOH/PE-RT - найвигідніше рішення!
 • Heat-PEX на Aqua-Therm Kyiv 2019!

  14-17 травня відбулася головна виставка у сфері ОВіК.
 • Новий прайс-лист Heat-PEX!

  -5% на PPSU фітинги!