Семінар про новинки системи Heat-PEX у Львові

Семінар про новинки системи Heat-PEX у Львові

03.10.2018

21.09.2018 ми провели семінар про особливості і переваги системи Heat-PEX EVOLUTION.

Семінар інноваційних рішень

Компанія "ВФ "Хітпекс Україна" сумісно з ТзОВ  "В-ТЕХ" 21.09.18 провела семінар на тему: "Інноваційні рішення в системах опалення та вентиляції".  Захід, що відбувався у Львові, відвідали близько 20 монтажників, які, крім того, щоб дізнатися більш детально про новинки Heat-PEX, могли перевірити якість нашої продукції самостійно - на заході були зразки як і нової п’ятишарової труби PE-RT/EVOH/PE-RT, так і PPSU фітингів 16 і 20 діаметрів.

Розпочали з презентації нашої нової серії - Heat-PEX EVOLUTION - її технічних особливостей і переваг як передової розробки. Вів семінар технічний директор Михайло Ківенко, який детально розказав про нову систему з PPSU фітингами, а також і про унікальні в Україні пластикові колектори (при чому у наявності є і моноблочні, і модульні).

Однак одна з головних розробок - труба для теплої підлоги PE-RT/EVOH/PE-RT, яка має унікальний дизайн та чудові технічні характеристики.

Розмір труби 16*2,0 мм
Шорсткість труби 0,07 мм
Теплопровідність 0,45 Вт/К*м
Лінійне подовження 0,14 мм/м*К
Максимальна робоча температура 95°С
Мінімальна робоча температура -20°С
Робочий тиск 6 бар
Мінімальний радіус вигину 80 мм
Постачається в бухтах: 120, 240, 480 м

Крім того, технічний директор відповів на всі питання щодо функціонування, надійності та якості PPSU фітингів - усе ж таки не всі організації вважають пластикові розробки достатньо міцними. Однак як і книгу, не варто судити за обкладинкою - пластик у аспектах електрохімічної корозії та ударостійкості при низьких температурах показує навіть кращі результати.

Якщо у вас також є питання щодо нашої продукції або ви хотіли би домовитися про співпрацю, пишіть або дзвоніть нам за номерами, вказаними у контактах!

НОВИНИ І ПУБЛІКАЦІЇ

 • З Днем прапору та днем Незалежності

 • Питання про теплу підлогу

  За останні 20 років в будівництві широке застосування отримала технологія водяної теплої підлоги. Відносна простота монтажу, рівномірний обігрів приміщення, комфорт і простота експлуатації зробили водяну теплу підлогу незамінним в сучасному приватному, цивільному, комерційному будівництві. Незважаючи на простоту технології, дуже часто у замовників та монтажників виникають питання, пов`язані з монтажем та експлуатацією даного виду системи опалення. […]
 • Новинка на складі

 • Найкращий варіант труби для теплої підлоги!

  Іспанська полімерна труба PE-RT/EVOH/PE-RT - найвигідніше рішення!
 • Heat-PEX на Aqua-Therm Kyiv 2019!

  14-17 травня відбулася головна виставка у сфері ОВіК.