Семінар Heat-PEX Classic

Семінар Heat-PEX Classic

16.10.2018

У Хмельницькому 11.10.18 відбувся семінар на тему: "Монтаж системи Heat-PEX Сlassic і новинки від компанії Heat-PEX".

Технічний семінар

Якість та практичність продукції Heat-PEX -  це те, на що ми постійно наголошуємо. Однак неправильний монтаж може повністю нівелювати всі переваги і також стати причиною втрати гарантії. Щоб уникнути таких проблем, у Хмельницькому виступив технічний директор компанії "ВФ "Хітпекс Україна" Михайло Ківенко.


Насамперед він розповів про монтаж та правильне зберігання продукції Heat-PEX.

Наприклад, одне з головних правил щодо труб - незахищені труби не можна тягнути по землі або бетонній поверхні. Їх треба зберігати на твердій рівній поверхні без гострих виступів. Окрім того, труби мають бути захищені від мастильно-змащувальних матеріалів, фарби та від сонячних променів. Латунні та металеві елементи системи необхідно тримати в сухому приміщенні.

Незахищене зберігання трубопроводів на відкритому повітрі не має перевищувати 3 місяці. Коли труби «Heat-PEX Evolution» захищені, вони можуть зберігатись без обмеження у часі.

Щоб уточнити деталі щодо монтажу нашої системи, ви також можете звернутися до наших спеціалістів - достатньо написати чи зателефонувати.

До того ж, ми наголосили про покращення асортименту нашої продукції - тепер у наявності є п’ятишарова труба PE-RT/EVOH/PE-RT і колектори для теплої підлоги із PPSU.

НОВИНИ І ПУБЛІКАЦІЇ