Семінар у Дніпрі

Семінар у Дніпрі

28.02.2019

Відбувся семінар у Дніпрі

Цього разу наш спеціаліст Михайло Ківенко побував у Дніпрі!

Спеціалісти з монтажу прослухали теми: "Системи панельного опалення та охолодження" і "Система трубопроводів Heat-PEX"

Щодо частини семінару про систему трубопроводів - всі труби Heat-PEX були у вільному доступі для тестування. Адже теорія завжди має підкріплюватися практикою.

Дякуємо спеціалістам, які приїхали, а також Корпорацію "Стас" за організацію!

А наступне місто - Житомир! Деталі будуть трохи згодом.

Лектор - Михайло Ківенко.

Новини та заходи

 • Колектори HEAT-PEX EVOLUTION для теплої підлоги

  Для комфортного перебування в холодну пору року в будь-якому житлі повинна бути опалювальна система. Найчастіше вона представлена різноманітними радіаторами, електричними або газовими котлами, однак останнім часом все більшої популярності набуває тепла підлога.
 • Матеріали для монтажу системи «Тепла підлога»

  «Тепла підлога»– найбільш економний та сприятливий для здоров'я людини спосіб опалення. Встановлення «Теплої підлоги» не тільки у ванній та дитячій, але і в інших кімнатах забезпечить однаково комфортну температуру всього приміщення.
 • Фітинги серії PPSU

  Для монтажу систем опалення та водопостачання необхідно обирати якісні та надійні матеріали. Не дивлячись на невеликий розмір фітинги відіграють важливу роль в надійності трубопроводу, адже саме вони дозволяють зібрати будь-яку конфігурацію.
 • Як правильно обрати фітинги?

  На перший погляд, вибір елементів з'єднання трубопроводу здається несуттєвим, на відміну від проектування, монтажу труб, забезпечення герметичності системи та її утеплення.
 • Особливості вибору труб для систем опалення

  Яким повинно бути комфортне житло? Відповідь на це питання можна шукати досить довго, перераховувати безліч критеріїв. Проте, кожен з нас скаже, що в основі затишного будинку лежить комфортна температура.