Підсумки презентації системи Heat-PEX Evolution

Підсумки презентації системи Heat-PEX Evolution

27.11.2018

23-го листопада 2018 року компанія ТОВ “ВФ “Хітпекс Україна” провела презентацію системи Heat-PEX Evolution — новітньої розробки українського бренду Heat-PEX!

Головна особливість системи — виробництво фітингів із надсучасних матеріалів, а саме поліфенілсульфону (PPSU). Про особливості використання PPSU фітингів, а також їх поєднання з різьбовими традиційними латунними фітингами прийшли дізнатися майже чотириста спеціалістів з різних сфер: будівництво, торгівля, монтування, проектування, тощо.

Генеральний директор компанії Олександр Хіміч стверджує — це дійсно унікальна презентація: унікальний товар унікальної якості. Український бренд Heat-PEX постійно розвивається і тепер досягнув нового рівня: Heat-PEX Evolution — це еволюція системи Heat-PEX.

Спеціально до України з Іспанії приїхали представники компанії виробника — генеральний директор Мігель Лопес  та провідний інженер Хосе Мануель. Вони розповіли про співробітництво з українським брендом Heat-PEX, особливості розробки фітингів з поліфенілсульфону, а також про виконання технічного завдання, сформульованого згідно з високими українськими стандартами.

Технічний директор Михайло Ківенко презентував систему Heat-PEX Evolution з практичної сторони — наголосив на міцності матеріалів, спираючись на характеристики виробів, а також детально розповів про переваги фітингів Heat-PEX Evolution. Крім того, він доповів про пластикові колектори, унікальну п’ятишарову трубу PE-RT та різьбові латунні фітинги. Система Heat-PEX Evolution врахувала в себе останні розробки інженерної сантехніки та повністю готова для використання на практиці.

Технічну частину компанія Heat-PEX доповнила розважальною: “Іспанський вечір” — тематична назва презентації. Адже Heat-PEX Evolution — поєднання українського бренду з іспанським виробництвом.

Гості мали змогу продегустувати  вина іспанського виробництва, насолоджуючись при цьому фламенко у виконанні професійної танцівниці, а також слухаючи живий виступ дуету гітаристів. Крім того, компанія Heat-PEX провела невеличкий розіграш призів. Кожен міг виграти презент, правильно відповівши на питання.

На презентації гості ділилися своїми враженнями і давали відгуки. Одним із гостей нашого заходу була людина, яка перша наприкінці 90-тих впровадила полімерні труби в Україні, Куно Г. В. Він дав системі найвищу оцінку та відзначив як найбільш передову у технічному плані.

Дякуємо всім, хто завітав на презентацію Heat-PEX EVOLUTION! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

З усіма фотографіями ви можете ознайомитися на нашій сторінці у Facebook!

НОВИНИ І ПУБЛІКАЦІЇ

 • Питання про теплу підлогу

  За останні 20 років в будівництві широке застосування отримала технологія водяної теплої підлоги. Відносна простота монтажу, рівномірний обігрів приміщення, комфорт і простота експлуатації зробили водяну теплу підлогу незамінним в сучасному приватному, цивільному, комерційному будівництві. Незважаючи на простоту технології, дуже часто у замовників та монтажників виникають питання, пов`язані з монтажем та експлуатацією даного виду системи опалення. […]
 • Новинка на складі

 • Найкращий варіант труби для теплої підлоги!

  Іспанська полімерна труба PE-RT/EVOH/PE-RT - найвигідніше рішення!
 • Heat-PEX на Aqua-Therm Kyiv 2019!

  14-17 травня відбулася головна виставка у сфері ОВіК.
 • Новий прайс-лист Heat-PEX!

  -5% на PPSU фітинги!