ПФ «ХІТПЕКС УКРАЇНА» презентувала нову трубу для теплої підлоги

ПФ «ХІТПЕКС УКРАЇНА» презентувала нову трубу для теплої підлоги

22.12.2015

ПФ «ХІТ ПЕКС УКРАЇНА» презентувала нову продукцію - труба для теплої підлоги Heat-Pex PEX-a, виробництва компанії Golan Plastic Products (Ізраїль).

Дана труба виробляється за оригінальним методом Томаса Енгеля і відповідає найвищим характеристикам, властивим зшитому поліетилену.

Напередодні новорічних свят компанія ПФ «ХІТПЕКС УКРАЇНА» на дану трубу проводить акцію, з умовами якої можна ознайомитися по телефону (044) 456-10-99.

Новини та заходи

 • На чому базується ексклюзивна гарантія від Heat-PEX?

  Система труб та з'єднань Heat-PEX, що призначена для холодного та гарячого водопостачання, водяного опалення, для систем водяних «теплих підлог», технічних трубопроводів та для розподілу інших неагресивних рідин, вирізняється винятковою гарантованою якістю та надійністю. На чому базується впевненість виробника в довготерміновій стабільності їхніх матеріалів труб та фітингів? Продукція компанії Heat-PEX системно охоплює весь асортимент виробів для […]
 • 25 років розширеної гарантії!

  HEAT-PEX презентує нову послугу! Відтепер у замовника є можливість перевірити якість монтажних робіт за допомогою Лабораторії діагностики трубопроводів Труболаб. Більше того, оплативши цю послугу, замовник отримує розширену гарантію додатково 10 років! 15+10. В цілому 25 років!!! Перевірте виконану роботу зразу, отримайте додаткову гарантію і спокійно експлуатуйте ваші системи водопостачання і опалення довгі і довгі роки.
 • Спеціальна ціна на трубу PEX -A HEAT-PEX COMFORT.

  Тільки 16-18 і 22-25 червня діє спеціальна ціна на трубу PEX -A HEAT-PEX COMFORT для теплої підлоги іспанського виробництва.
 • Heat-PEX на Aqua-Therm Kyiv 2021!

  18-20 травня відбулася головна виставка України у сфері ОВіК.
 • Труба для теплої підлоги класу PEX-A від Heat-Pex – відеоогляд

  Вашій увазі пропонується відеоогляд нашіх партнерів - компанії «Альбатрос».