Оновлена універсальна система Heat-PEX Evolution

Оновлена універсальна система Heat-PEX Evolution

01.11.2019

Наш асортимент постійно розширюється, і зараз ВФ "Heat-PEX Україна" представляє оновлену систему Heat-PEX Evolution.

Відтепер система Heat-PEX Evolution стала ще більш універсальною. Монтажник має можливість вибирати залежно від побажань, як латунні фітинги, так і фітинги PPSU. Також відтепер наш прайс містить і латунні, і PVDF гільзи.

Гарною альтернативою латунним виробам стали вироби з PPSU. Головні переваги такого матеріалу: висока стійкість до деформацій, високим температурам, тиску, корозії, гідролітична стабільність, стійкість до агресивного хімічного середовища.

Прайс на оновлену систему Heat-PEX Evolution ви можете знайти за посиланням.

Новини та заходи

 • Колектори HEAT-PEX EVOLUTION для теплої підлоги

  Для комфортного перебування в холодну пору року в будь-якому житлі повинна бути опалювальна система. Найчастіше вона представлена різноманітними радіаторами, електричними або газовими котлами, однак останнім часом все більшої популярності набуває тепла підлога.
 • Матеріали для монтажу системи «Тепла підлога»

  «Тепла підлога»– найбільш економний та сприятливий для здоров'я людини спосіб опалення. Встановлення «Теплої підлоги» не тільки у ванній та дитячій, але і в інших кімнатах забезпечить однаково комфортну температуру всього приміщення.
 • Фітинги серії PPSU

  Для монтажу систем опалення та водопостачання необхідно обирати якісні та надійні матеріали. Не дивлячись на невеликий розмір фітинги відіграють важливу роль в надійності трубопроводу, адже саме вони дозволяють зібрати будь-яку конфігурацію.
 • Як правильно обрати фітинги?

  На перший погляд, вибір елементів з'єднання трубопроводу здається несуттєвим, на відміну від проектування, монтажу труб, забезпечення герметичності системи та її утеплення.
 • Особливості вибору труб для систем опалення

  Яким повинно бути комфортне житло? Відповідь на це питання можна шукати досить довго, перераховувати безліч критеріїв. Проте, кожен з нас скаже, що в основі затишного будинку лежить комфортна температура.