Найкращий варіант труби для теплої підлоги!

Найкращий варіант труби для теплої підлоги!

13.06.2019

Іспанська полімерна труба PE-RT/EVOH/PE-RT - найвигідніше рішення!

Труба для теплої підлоги PE-RT/EVOH/PE-RT

Виробництво Іспанія.

На українському ринку досить багато пропозицій труби для теплої підлоги PE-RT, але найчастіше така труба не відповідає вимогам із якості через сировину, яку використовують виробники. У найкращому разі вони виготовляють свою продукцію із переробленого вторинного PE-RT, і тільки деякі європейські бренди представляють трубу з первинного чистого PE-RT.

Труба Heat-PEX для теплої підлоги виготовляється з первинного термопластичного полімеру PE-RT IІ типу, має антидифузійний шар з EVOH (червоного кольору) та захисне покриття сірого кольору з червоними смугами.

Ця труба відрізняється неймовірною гнучкістю, високими робочими та експлуатаційними характеристиками, має спеціальний антидифузійний шар EVOH, позначений червоним кольором для того, щоб клієнти самостійно могли візуально впевнитись у наявності антидифузійного шару.

Характеристика труби

Розмір труби 16*2,0 мм
Шорсткість труби 0,07 мм
Теплопровідність 0,45 Вт/К*м
Лінійне подовження 0,14 мм/м*К
Максимальна робоча температура 90°С
Мінімальна робоча температура -20°С
Робочий тиск 6 бар
Мінімальний радіус вигину 80 мм
Постачається в бухтах: 120, 240, 480 м

 

Для замовлення звертайтеся за телефоном 044 456 10 99, моб.: 067 828 33 49, 050 419 50 15 або пишіть нам на адресу info@heat-pex.ua.

Завантажити опис труби PE-RT/EVOH/PE-RT.

НОВИНИ І ПУБЛІКАЦІЇ

 • З Днем прапору та днем Незалежності

 • Питання про теплу підлогу

  За останні 20 років в будівництві широке застосування отримала технологія водяної теплої підлоги. Відносна простота монтажу, рівномірний обігрів приміщення, комфорт і простота експлуатації зробили водяну теплу підлогу незамінним в сучасному приватному, цивільному, комерційному будівництві. Незважаючи на простоту технології, дуже часто у замовників та монтажників виникають питання, пов`язані з монтажем та експлуатацією даного виду системи опалення. […]
 • Новинка на складі

 • Найкращий варіант труби для теплої підлоги!

  Іспанська полімерна труба PE-RT/EVOH/PE-RT - найвигідніше рішення!
 • Heat-PEX на Aqua-Therm Kyiv 2019!

  14-17 травня відбулася головна виставка у сфері ОВіК.