Монтаж водяної теплої підлоги на полістирольних плитах якірними скобами

Монтаж водяної теплої підлоги на полістирольних плитах якірними скобами

26.11.2019

В системі опалення «тепла підлога» існує декілька основних способів кріплення труби. Одним з найбільш популярних є спосіб кріплення за допомогою якірної (гарпун) скоби.

Переваги: невисока ціна, легкість та швидкість монтажу. Проте, ми втрачаємо такі переваги як швидкість та легкість монтажу, якщо виконуємо монтаж якірними скобами вручну. Завдяки використанню такера Ви можете працювати в положенні стоячи, Вам не доведеться нагинатися або ставати навколішки та кріпити окремі скоби руками. Ви зможете забивати скоби рівно, по розміченій лінії, що забезпечить акуратність та цілісність прикріпленій трубі.

Принцип дії такера дуже схожий на принцип дії степлера, для фіксації використовують якірні скоби. Особливості будови конструкції такера дозволяють монтажнику вести роботу не докладаючи особливих зусиль, а також значно збільшити швидкість роботи.

Якірні скоби виготовляються із штампованого полімеру спеціального призначення та мають зубці, якими він і кріпиться до ізоляції. Скоби закріплюють трубу по всій її довжині. Довжину скоби можна вибирати відповідно до товщини пінопласту. Такер прекрасно працює зі скобами Heat-PEX довжиною 38, 40, 45 або 60 мм або іншими представленими на ринку завдяки правильній системі регулювання.

Дуже важлива наявність скоб у місцях, де труба змінює напрямок руху. Інтервал для кріплення скоб не повинен перевищувати 50 см на рівних ділянках та 10 см для кріплення згину. Зазвичай якірні скоби поставляються в пакетах по 300 штук. Для монтажу системи на 100 м трубопроводу знадобиться близько 250 якірних скоб.

Серед основних переваг такерів Heat-PEX виділяють:

 • більш швидкий час монтажу, що підвищує ефективність та комфорт роботи;
 • загальна надійність інструменту;
 • висока точність роботи;
 • простота у використанні;
 • міцна конструкція такера та його високоякісні матеріали забезпечують довготривале використання та стійкість до пошкоджень (такери виготовляють зі сталі та алюмінію).

Новини та заходи

 • Колектори HEAT-PEX EVOLUTION для теплої підлоги

  Для комфортного перебування в холодну пору року в будь-якому житлі повинна бути опалювальна система. Найчастіше вона представлена різноманітними радіаторами, електричними або газовими котлами, однак останнім часом все більшої популярності набуває тепла підлога.
 • Матеріали для монтажу системи «Тепла підлога»

  «Тепла підлога»– найбільш економний та сприятливий для здоров'я людини спосіб опалення. Встановлення «Теплої підлоги» не тільки у ванній та дитячій, але і в інших кімнатах забезпечить однаково комфортну температуру всього приміщення.
 • Фітинги серії PPSU

  Для монтажу систем опалення та водопостачання необхідно обирати якісні та надійні матеріали. Не дивлячись на невеликий розмір фітинги відіграють важливу роль в надійності трубопроводу, адже саме вони дозволяють зібрати будь-яку конфігурацію.
 • Як правильно обрати фітинги?

  На перший погляд, вибір елементів з'єднання трубопроводу здається несуттєвим, на відміну від проектування, монтажу труб, забезпечення герметичності системи та її утеплення.
 • Особливості вибору труб для систем опалення

  Яким повинно бути комфортне житло? Відповідь на це питання можна шукати досить довго, перераховувати безліч критеріїв. Проте, кожен з нас скаже, що в основі затишного будинку лежить комфортна температура.