Модульні колектори для теплої підлоги

Модульні колектори для теплої підлоги

28.12.2019

Модульні колектори для теплої підлоги – обладнання, яке призначене для облаштування системи теплої підлоги заміського будинку чи квартири.

Модульний колектор відрізняється від звичайних тим, що складається з окремих елементів, які з'єднуються в один рух. На будівельних об'єктах, таким чином, можна зібрати колектор, який підходить найбільше. Використання модульного колектору економить складські запаси та допомагає змонтувати на об'єкті нестандартні варіанти колектору (наприклад, з одним або декількома виходами в протилежний бік).

З'єднання між колектором та трубою «теплої підлоги» відбувається за допомогою компресійного фітинга, для чого відводи модулів подавального та зворотного колекторів обладнані євроконусом.

Виготовлення колекторів зі спеціального термостійкого пластику дозволяє уникнути проблеми втрати тепла при опаленні, а також виникнення конденсату на колекторі. Це досягається, насамперед, завдяки невеликій теплопровідності пластику.

До конструкції модульних колекторів входить:

 • модуль підключення 1" або 1"1/4 (накидна гайка); модуль спуску повітря та зливу теплоносія;
 • модуль подавального колектора з витратоміром (1, 2 та 3 виходи);
 • модуль зворотного колектора з портом для термоприводу; кінцевий модуль; кріплення колектора.

Завдяки наявності витратомірів забезпечується балансування в системі та контролюється швидкість руху теплоносія. Також, до колектору можна приєднати насосно-змішувальні вузли, систему автоматизованої теплої підлоги.

На сьогоднішній день компанія «ВФ Хітпекс Україна» представляє широкий асортимент продукції високої якості для монтажу інженерних систем. Нові колектори для опалення «Heat-PEX Evolution» виготовляються із пластику та використовуються в системах поверхневого опалення, а також в системах поверхневого охолодження.

Колектори «Heat-PEX Evolution» виготовляються двох видів:

 • моноблочний колектор;
 • модульний колектор.

Новини та заходи

 • Колектори HEAT-PEX EVOLUTION для теплої підлоги

  Для комфортного перебування в холодну пору року в будь-якому житлі повинна бути опалювальна система. Найчастіше вона представлена різноманітними радіаторами, електричними або газовими котлами, однак останнім часом все більшої популярності набуває тепла підлога.
 • Матеріали для монтажу системи «Тепла підлога»

  «Тепла підлога»– найбільш економний та сприятливий для здоров'я людини спосіб опалення. Встановлення «Теплої підлоги» не тільки у ванній та дитячій, але і в інших кімнатах забезпечить однаково комфортну температуру всього приміщення.
 • Фітинги серії PPSU

  Для монтажу систем опалення та водопостачання необхідно обирати якісні та надійні матеріали. Не дивлячись на невеликий розмір фітинги відіграють важливу роль в надійності трубопроводу, адже саме вони дозволяють зібрати будь-яку конфігурацію.
 • Як правильно обрати фітинги?

  На перший погляд, вибір елементів з'єднання трубопроводу здається несуттєвим, на відміну від проектування, монтажу труб, забезпечення герметичності системи та її утеплення.
 • Особливості вибору труб для систем опалення

  Яким повинно бути комфортне житло? Відповідь на це питання можна шукати досить довго, перераховувати безліч критеріїв. Проте, кожен з нас скаже, що в основі затишного будинку лежить комфортна температура.