Матеріали для монтажу системи «Тепла підлога»

Матеріали для монтажу системи «Тепла підлога»

28.02.2020

«Тепла підлога»– найбільш економний та сприятливий для здоров'я людини спосіб опалення. Встановлення «Теплої підлоги» не тільки у ванній та дитячій, але і в інших кімнатах забезпечить однаково комфортну температуру всього приміщення.

Як правило, конструкція «Теплої підлоги» включає в себе комплекс опалювального обладнання, яке складається з:

Труба для теплої підлоги

Вибір труб для теплої підлоги – одне з найбільш важливих завдань при підготовці до виконання монтажних робіт. Саме від вибору труб, від їх матеріалу, товщини та інших характеристик залежить те, наскільки високим буде рівень віддачі тепла підлогою та, безпосередньо, термін експлуатації.

Існує безліч типів і розмірів труб для водяної теплої підлоги, і далеко не кожен варіант підійде під конкретні умови. Для монтажу систем «теплої підлоги» використовують такі  види труб:

 • металопластикові труби складаються із декількох шарів матеріалів (PE-X/Al/PE-X;
 • труби із зшитого поліетилену (PE-X);
 • труби із модифікованого поліетилену (PE-RT).

Платформи (мати)

Спеціальні мати з пенополістиролу які використовуються для теплоізоляції, а також як основа для укладання труби

Кріплення

Необхідні для надійного закріплення труби на матах.

Демферної стрічки

Використовується для компенсації розширень бетонної стяжки при нагріванні. Використання демпферної стрічки запобігає пошкодженню бетонної стяжки та покриття підлоги, від розширення.

Колекторів

Вони є обов'язковим обладнанням для водяної теплої підлоги, «серцем» системи, та відповідають за розподіл теплоносія по контурах теплої підлоги. Для систем теплої підлоги використовуються сталеві, латунні та пластикові колектори.
-інших елементів, в залежності від виду системи опалення (автоматика, змішувальний вузол, підвідні трубопроводи)

Основною перевагою систем «Тепла підлога» є економічна вигода експлуатації. Вона дозволяє заощаджувати на щоденній витраті енергоресурсів та значно зменшити тепловитрати в період використання.

До інших переваг опалювальних систем данного виду відносять:

 • висока економічність (до 20 % більше економії у порівнянні з радіаторним опаленням);
 • комфортабельність та зручність використання;
 • простота обслуговування;
 • універсальність системи (можна використовувати для будь-якого підлогового покриття);
 • можливість поєднувати з класичними опалювальними системами;
 • рівномірний та плановий обігрів приміщення;

Новини та заходи

 • Розвиток полімерних трубопроводів і трубних систем в Україні. Погляд експерта

  Редакція AW-Therm продовжує публікувати інтерв’ю із представниками бізнес-спільноти та компаній HVAC, залучаючи до розмови найкращих експертів галузі.
 • Запрошуємо на семінар у місті Житомир!

 • Запрошуємо на семінар у місті Рівне!

 • На чому базується ексклюзивна гарантія від Heat-PEX?

  Система труб та з'єднань Heat-PEX, що призначена для холодного та гарячого водопостачання, водяного опалення, для систем водяних «теплих підлог», технічних трубопроводів та для розподілу інших неагресивних рідин, вирізняється винятковою гарантованою якістю та надійністю. На чому базується впевненість виробника в довготерміновій стабільності їхніх матеріалів труб та фітингів? Продукція компанії Heat-PEX системно охоплює весь асортимент виробів для […]
 • 25 років розширеної гарантії!

  HEAT-PEX презентує нову послугу! Відтепер у замовника є можливість перевірити якість монтажних робіт за допомогою Лабораторії діагностики трубопроводів Труболаб. Більше того, оплативши цю послугу, замовник отримує розширену гарантію додатково 10 років! 15+10. В цілому 25 років!!! Перевірте виконану роботу зразу, отримайте додаткову гарантію і спокійно експлуатуйте ваші системи водопостачання і опалення довгі і довгі роки.