Латунні фітинги: як відрізнити підробку та неякісний виріб від оригіналу?

Латунні фітинги: як відрізнити підробку та неякісний виріб від оригіналу?

13.11.2019

Сучасний будівельний ринок перенасичений виробами різних компаній. Ставлячи за мету отримання максимального прибутку компанії виробляють неякісні товари, економлячи на якості та хімічному складі сплаву. Проте, як не потрапити на гачок недобросовісних виробників?

Перш за все, обираючи елементи для з'єднання трубопроводу необхідно враховувати ряд факторів:

  • функціональне призначення системи,
  • умови монтажу та експлуатації.

Якісні латунні фітинги мають ряд переваг: високі показники міцності, герметичності, надійності, можливість однаково добре витримувати низькі та високі температури, тривалий термін експлуатації (більше 40 років без аварійних ситуацій).

Перед покупкою бажано ознайомитися з паспортом виробу, де наведені технічні характеристики виробу, хімічний склад матеріалу, його покриття, розташування різьби, оптимальні параметри температури та тиску.

При виборі латунних виробів необхідно звернути увагу на такі параметри:

  • Вага виробу. Якісний виріб повинен бути важким, якщо він занадто легкий – перед Вами неякісний товар, котрий не прослужить навіть року. Наслідком такого вибору може бути повний або частковий демонтаж інженерної системи, значні матеріальні затрати.
  • Маркування. Маркування повинно бути випуклим та не включати пробілів та пропусків. Якщо літери майже не можливо розрізнити – це поганий товар.
  • Товщина та колір виробу.Оригінальний виріб повинен бути жовтого кольору, що свідчить про якісний сплав латуні.
  • Ціна. Ціна на різні види латунних фітингів залежить від номінального діаметру та виробника. Якісний виріб не може коштувати занадто дешево.

Новини та заходи