Латунні фітинги: як відрізнити підробку та неякісний виріб від оригіналу?

Латунні фітинги: як відрізнити підробку та неякісний виріб від оригіналу?

13.11.2019

Сучасний будівельний ринок перенасичений виробами різних компаній. Ставлячи за мету отримання максимального прибутку компанії виробляють неякісні товари, економлячи на якості та хімічному складі сплаву. Проте, як не потрапити на гачок недобросовісних виробників?

Перш за все, обираючи елементи для з'єднання трубопроводу необхідно враховувати ряд факторів:

 • функціональне призначення системи,
 • умови монтажу та експлуатації.

Якісні латунні фітинги мають ряд переваг: високі показники міцності, герметичності, надійності, можливість однаково добре витримувати низькі та високі температури, тривалий термін експлуатації (більше 40 років без аварійних ситуацій).

Перед покупкою бажано ознайомитися з паспортом виробу, де наведені технічні характеристики виробу, хімічний склад матеріалу, його покриття, розташування різьби, оптимальні параметри температури та тиску.

При виборі латунних виробів необхідно звернути увагу на такі параметри:

 • Вага виробу. Якісний виріб повинен бути важким, якщо він занадто легкий – перед Вами неякісний товар, котрий не прослужить навіть року. Наслідком такого вибору може бути повний або частковий демонтаж інженерної системи, значні матеріальні затрати.
 • Маркування. Маркування повинно бути випуклим та не включати пробілів та пропусків. Якщо літери майже не можливо розрізнити – це поганий товар.
 • Товщина та колір виробу.Оригінальний виріб повинен бути жовтого кольору, що свідчить про якісний сплав латуні.
 • Ціна. Ціна на різні види латунних фітингів залежить від номінального діаметру та виробника. Якісний виріб не може коштувати занадто дешево.

Новини та заходи

 • Колектори HEAT-PEX EVOLUTION для теплої підлоги

  Для комфортного перебування в холодну пору року в будь-якому житлі повинна бути опалювальна система. Найчастіше вона представлена різноманітними радіаторами, електричними або газовими котлами, однак останнім часом все більшої популярності набуває тепла підлога.
 • Матеріали для монтажу системи «Тепла підлога»

  «Тепла підлога»– найбільш економний та сприятливий для здоров'я людини спосіб опалення. Встановлення «Теплої підлоги» не тільки у ванній та дитячій, але і в інших кімнатах забезпечить однаково комфортну температуру всього приміщення.
 • Фітинги серії PPSU

  Для монтажу систем опалення та водопостачання необхідно обирати якісні та надійні матеріали. Не дивлячись на невеликий розмір фітинги відіграють важливу роль в надійності трубопроводу, адже саме вони дозволяють зібрати будь-яку конфігурацію.
 • Як правильно обрати фітинги?

  На перший погляд, вибір елементів з'єднання трубопроводу здається несуттєвим, на відміну від проектування, монтажу труб, забезпечення герметичності системи та її утеплення.
 • Особливості вибору труб для систем опалення

  Яким повинно бути комфортне житло? Відповідь на це питання можна шукати досить довго, перераховувати безліч критеріїв. Проте, кожен з нас скаже, що в основі затишного будинку лежить комфортна температура.