Колектори HEAT-PEX EVOLUTION для теплої підлоги

Колектори HEAT-PEX EVOLUTION для теплої підлоги

02.03.2020

Для комфортного перебування в холодну пору року в будь-якому житлі повинна бути опалювальна система. Найчастіше вона представлена різноманітними радіаторами, електричними або газовими котлами, однак останнім часом все більшої популярності набуває тепла підлога. Особливо затребуваними вони є в тих будинках, де живуть діти і домашні тварини, адже на такій підлозі можна лежати або сидіти без ризику застудитися і захворіти.

Колектори для теплої підлоги – один з основних вузлів опалювальної системи в будинку, основне призначення яких – розподіл потоків теплоносія, як правило, з одного трубопроводу, що подає в кілька контурів споживачів. Конструкція колектора для теплої підлоги являють собою цільну конструкцію, готову до установки в будь-який час. Устаткування підтримує температуру, задану терморегулятором, і змушує теплоносій циркулювати по всій системі. При цьому враховуються всі кліматичні зміни в приміщенні.

Нові колектори для опалення HEAT-PEX EVOLUTION виготовляються з пластика і використовуються в системах радіаторного і поверхневого опалення, а також системах поверхневого охолодження.

Виготовлення колекторів зі спеціального термостійкого пластика дозволяє уникнути проблеми з втратою тепла при опаленні, а також з виникненням конденсату на колекторі завдяки невеликій теплопровідності пластика.

Колектори HEAT-PEX EVOLUTION бувають двох видів: моноблочний і модульний.

Моноблочний колектор виготовляється з пластику, він складається із вхідного і зворотних балок колектора, в комплекті з спускніками повітря, зливними кранами і кріпленням. Подаюча балка колектора обладнана витратомірами, зворотна - поставляється з портом для термоприводу. Балки виготовляються цільними на 2-12 виходів, при необхідності їх можна з'єднати між собою за допомогою спеціального з'єднання, яке поставляється окремо.

З'єднання між колектором і трубою «теплої підлоги» відбувається за допомогою PUSH фітингів, тобто не вимагає ніяких допоміжних інструментів і витрат часу. PUSH фітинг можна при необхідності розібрати і демонтувати трубу.

Модульний колектор відрізняється від звичайних тим, що складається з окремих елементів, які з'єднуються завдяки 1 руху, це дозволяє зібрати безпосередньо на об'єкті саме такий колектор який потрібен. Використання модульного колектора дзволяє змонтувати на об'єкті нестандартні варіанти колектора (наприклад, з одним або декількома виходами в протилежну сторону).

З'єднання між колектором і трубою «теплої підлоги» відбувається за допомогою компресійного фітинга, для чого на відводах модулів подає і зворотних колекторів обладанання євроконус.

Основні робочі характеристики колекторів HEAT-PEX EVOLUTION:

  • робочі рідини: вода, гліколеві розчини: не більше 50%;
  • робоча температура: 5 - 55 °С;
  • максимальна температура: 90°С при 3 бар;
  • робочий тиск: 0 - 6 бар;
  • максимальний тиск: 10 бар;
  • тиск руйнування:> 22 бар при кімнатній температурі, > 15 бар при 50 °С.

Наша компанія спеціалізується на виробництві систем тепло- та водопостачання на основі труб з поперечно зшитого поліетилену PE-Xa і PEX-AL-PEX та фітингів з натяжною гільзою для водопостачання, радіаторного опалення та теплої підлоги.

Наша багаторічна політика ведення бізнесу дозволяє запропонувати якісну політику за доступними цінами.

Новини та заходи