Колектори HEAT-PEX EVOLUTION для теплої підлоги

Колектори HEAT-PEX EVOLUTION для теплої підлоги

02.03.2020

Для комфортного перебування в холодну пору року в будь-якому житлі повинна бути опалювальна система. Найчастіше вона представлена різноманітними радіаторами, електричними або газовими котлами, однак останнім часом все більшої популярності набуває тепла підлога. Особливо затребуваними вони є в тих будинках, де живуть діти і домашні тварини, адже на такій підлозі можна лежати або сидіти без ризику застудитися і захворіти.

Колектори для теплої підлоги – один з основних вузлів опалювальної системи в будинку, основне призначення яких – розподіл потоків теплоносія, як правило, з одного трубопроводу, що подає в кілька контурів споживачів. Конструкція колектора для теплої підлоги являють собою цільну конструкцію, готову до установки в будь-який час. Устаткування підтримує температуру, задану терморегулятором, і змушує теплоносій циркулювати по всій системі. При цьому враховуються всі кліматичні зміни в приміщенні.

Нові колектори для опалення HEAT-PEX EVOLUTION виготовляються з пластика і використовуються в системах радіаторного і поверхневого опалення, а також системах поверхневого охолодження.

Виготовлення колекторів зі спеціального термостійкого пластика дозволяє уникнути проблеми з втратою тепла при опаленні, а також з виникненням конденсату на колекторі завдяки невеликій теплопровідності пластика.

Колектори HEAT-PEX EVOLUTION бувають двох видів: моноблочний і модульний.

Моноблочний колектор виготовляється з пластику, він складається із вхідного і зворотних балок колектора, в комплекті з спускніками повітря, зливними кранами і кріпленням. Подаюча балка колектора обладнана витратомірами, зворотна - поставляється з портом для термоприводу. Балки виготовляються цільними на 2-12 виходів, при необхідності їх можна з'єднати між собою за допомогою спеціального з'єднання, яке поставляється окремо.

З'єднання між колектором і трубою «теплої підлоги» відбувається за допомогою PUSH фітингів, тобто не вимагає ніяких допоміжних інструментів і витрат часу. PUSH фітинг можна при необхідності розібрати і демонтувати трубу.

Модульний колектор відрізняється від звичайних тим, що складається з окремих елементів, які з'єднуються завдяки 1 руху, це дозволяє зібрати безпосередньо на об'єкті саме такий колектор який потрібен. Використання модульного колектора дзволяє змонтувати на об'єкті нестандартні варіанти колектора (наприклад, з одним або декількома виходами в протилежну сторону).

З'єднання між колектором і трубою «теплої підлоги» відбувається за допомогою компресійного фітинга, для чого на відводах модулів подає і зворотних колекторів обладанання євроконус.

Основні робочі характеристики колекторів HEAT-PEX EVOLUTION:

 • робочі рідини: вода, гліколеві розчини: не більше 50%;
 • робоча температура: 5 - 55 °С;
 • максимальна температура: 90°С при 3 бар;
 • робочий тиск: 0 - 6 бар;
 • максимальний тиск: 10 бар;
 • тиск руйнування:> 22 бар при кімнатній температурі, > 15 бар при 50 °С.

Наша компанія спеціалізується на виробництві систем тепло- та водопостачання на основі труб з поперечно зшитого поліетилену PE-Xa і PEX-AL-PEX та фітингів з натяжною гільзою для водопостачання, радіаторного опалення та теплої підлоги.

Наша багаторічна політика ведення бізнесу дозволяє запропонувати якісну політику за доступними цінами.

Новини та заходи

 • Розвиток полімерних трубопроводів і трубних систем в Україні. Погляд експерта

  Редакція AW-Therm продовжує публікувати інтерв’ю із представниками бізнес-спільноти та компаній HVAC, залучаючи до розмови найкращих експертів галузі.
 • Запрошуємо на семінар у місті Житомир!

 • Запрошуємо на семінар у місті Рівне!

 • На чому базується ексклюзивна гарантія від Heat-PEX?

  Система труб та з'єднань Heat-PEX, що призначена для холодного та гарячого водопостачання, водяного опалення, для систем водяних «теплих підлог», технічних трубопроводів та для розподілу інших неагресивних рідин, вирізняється винятковою гарантованою якістю та надійністю. На чому базується впевненість виробника в довготерміновій стабільності їхніх матеріалів труб та фітингів? Продукція компанії Heat-PEX системно охоплює весь асортимент виробів для […]
 • 25 років розширеної гарантії!

  HEAT-PEX презентує нову послугу! Відтепер у замовника є можливість перевірити якість монтажних робіт за допомогою Лабораторії діагностики трубопроводів Труболаб. Більше того, оплативши цю послугу, замовник отримує розширену гарантію додатково 10 років! 15+10. В цілому 25 років!!! Перевірте виконану роботу зразу, отримайте додаткову гарантію і спокійно експлуатуйте ваші системи водопостачання і опалення довгі і довгі роки.