Як стати дилером Heat-Pex

Станьте частиною успішної і сильної команди

Перший національний виробник систем з труб PEX-A, Pex-AL-Pex, а також сертифікованих латунних фітингів для водо- і теплопостачання, компанія «Heat-PEX Україна» турбується, в першу чергу, про те, щоб власні досягнення в цій галузі стали доступними для впровадження по всій Україні.

Маркетинговим відділом компанії було розроблено спеціальну пропозицію для потенційних дилерів, які з успіхом могли б не тільки презентувати і застосовувати, а й заробляти на високоліквідному і високорентабельному товарі.

Ми пропонуємо кілька видів оформлення взаємовигідного співробітництва за допомогою створення дилерських мереж. Для того, щоб ви могли вибрати найбільш зручний для вас, ми розробили три варіанти:

Торговий партнер

Надається сертифікат відповідності на торгову точку при обсязі продажів від 100 тис. грн. в місяць.

Дилер

Обов’язкова вимога — наявність штатного персоналу, що відповідає за продукцію і наявність власного складу. Регіональне дилерство з об’ємом продажів від 300 тис. грн. в місяць.

Ексклюзивний дилер

Основні вимоги: наявність регіонального складу, штатного персоналу і окремого технічного фахівця з навчання монтажників в регіоні. Ексклюзивне лідерство на один або кілька регіонів з забезпеченням обсягу не менше 1 млн. грн. в місяць.

Зі свого боку компанія «Heat-PEX Україна» забезпечує своїм дилерам всіх рівнів:

  • Своєчасні поставки сертифікованої продукції.
  • Забезпечення рекламною продукцією для просування товару.
  • Відповідність встановленим цінам.
  • Повну інформованість про розширення асортименту, зміну цін і ін.
  • Можливість навчання фахівців навичкам монтажу, експлуатації, технічного обслуговування і усунення несправностей реалізованої продукції.
  • Маркетингова допомога в просуванні продукції в окремо взятому регіоні.

Більш детально з умовами партнерства можна ознайомитися в «Положенні про дилерську мережу».