Heat-PEX на Aqua-Therm Kyiv 2019!

Heat-PEX на Aqua-Therm Kyiv 2019!

31.05.2019

14-17 травня відбулася головна виставка у сфері ОВіК.

Шановні партнери та клієнти!

Компанія Хітпекс цього року взяла участь не тільки у виставці Акватерм, а й у фестивалі "Я-Монтажник".

За 4 дні ми спілкувалися з клієнтами, партнерами і просто зацікавленими людьми. Ми показували, як працює система Хітпекс: будь-хто охочий міг змонтувати трубу з фітингом та натяжною гільзою, а також подивитися на вже підключену систему на нашому стенді - ми під’єднали котел до нашого радіатора та змонтували труби PE-Xa. Найголовніше ж - інформація. Ми максимально розповідали про усі особливості нашої системи та дарували довідники, каталоги і, звичайно ж, робили подарунки.

Можете самостійно подивитися, як ми працювали всі ці дні!

Новини та заходи

 • Колектори HEAT-PEX EVOLUTION для теплої підлоги

  Для комфортного перебування в холодну пору року в будь-якому житлі повинна бути опалювальна система. Найчастіше вона представлена різноманітними радіаторами, електричними або газовими котлами, однак останнім часом все більшої популярності набуває тепла підлога.
 • Матеріали для монтажу системи «Тепла підлога»

  «Тепла підлога»– найбільш економний та сприятливий для здоров'я людини спосіб опалення. Встановлення «Теплої підлоги» не тільки у ванній та дитячій, але і в інших кімнатах забезпечить однаково комфортну температуру всього приміщення.
 • Фітинги серії PPSU

  Для монтажу систем опалення та водопостачання необхідно обирати якісні та надійні матеріали. Не дивлячись на невеликий розмір фітинги відіграють важливу роль в надійності трубопроводу, адже саме вони дозволяють зібрати будь-яку конфігурацію.
 • Як правильно обрати фітинги?

  На перший погляд, вибір елементів з'єднання трубопроводу здається несуттєвим, на відміну від проектування, монтажу труб, забезпечення герметичності системи та її утеплення.
 • Особливості вибору труб для систем опалення

  Яким повинно бути комфортне житло? Відповідь на це питання можна шукати досить довго, перераховувати безліч критеріїв. Проте, кожен з нас скаже, що в основі затишного будинку лежить комфортна температура.