Heat - PEX Armature

HEAT-PEX ARMATURE

З 2021 року компанія «Хітпекс Україна» пропонує на ринку запірно-регулюючу арматуру під власним брендом вироблену на заводі IVR, що знаходиться в Італії. Завод був створений в 1973 році і наразі постачає продукцію в більш ніж 60 країн світу.

В 2001 році був побудований новий завод та були проведені маштабні інвестиції у нове виробництво та саме сучасне обладнання. Окремо слід відмітити відділ «Досліджень та Розвитку» який постійно аналізує потреби клієнтів та ринків, та створює нові продукти.

Арматура для систем опалення

В даний розділ входить арматура для підключення опалювальних приладів, колектори та змішувальні вузли для теплої підлоги та радіаторів, балансувальні та запобіжні вентилі.

Запірна арматура

В розділі представлені повнопрохідні та стандартні шарові крани, приборні крани, фільтра, зворотні клапани та регулятори тиску.

Індустріальна арматура

Запірна арматура та зворотні клапани для систем опалення та водопостачання великих діаметрів виконані із чавуну або нержавіючої сталі. Крім стандартних позицій асортимент включає в себе шарові крани великих діаметрів з електричними або пневматичними клапанами.