Монтаж водяної теплої підлоги на полістирольних плитах якірними скобами

Монтаж водяної теплої підлоги на полістирольних плитах якірними скобами

20.11.2019

В системі опалення «тепла підлога» існує декілька основних способів кріплення труби. Одним з найбільш популярних є спосіб кріплення за допомогою якірної (гарпун) скоби. Переваги: невисока ціна, легкість та швидкість монтажу. Проте, ми втрачаємо такі переваги як швидкість та легкість монтажу, якщо виконуємо монтаж якірними скобами вручну.

Завдяки використанню такера Ви можете працювати в положенні стоячи, Вам не доведеться нагинатися або ставати навколішки та кріпити окремі скоби руками. Ви зможете забивати скоби рівно, по розміченій лінії, що забезпечить акуратність та цілісність прикріпленій трубі.

Принцип дії такера дуже схожий на принцип дії степлера, для фіксації використовують якірні скоби. Особливості будови конструкції такера дозволяють монтажнику вести роботу не докладаючи особливих зусиль, а також значно збільшити швидкість роботи.

Якірні скоби виготовляються із штампованого полімеру спеціального призначення та мають зубці, якими він і кріпиться до ізоляції. Скоби закріплюють трубу по всій її довжині. Довжину скоби можна вибирати відповідно до товщини пінопласту. Такер прекрасно працює зі скобами Heat-PEX довжиною 38, 40, 45 або 60 мм або іншими представленими на ринку завдяки правильній системі регулювання.

Дуже важлива наявність скоб у місцях, де труба змінює напрямок руху. Інтервал для кріплення скоб не повинен перевищувати 50 см на рівних ділянках та 10 см для кріплення згину.

Зазвичай якірні скоби поставляються в пакетах по 300 штук. Для монтажу системи на 100 м трубопроводу знадобиться близько 250 якірних скоб.

Серед основних переваг такерів Heat-PEX виділяють:

- більш швидкий час монтажу, що підвищує ефективність та комфорт роботи;

- загальна надійність інструменту;

- висока точність роботи;

- простота у використанні;

- міцна конструкція такера та його високоякісні матеріали забезпечують довготривале використання та стійкість до пошкоджень (такери виготовляють зі сталі та алюмінію).

NEWS AND PUBLICATIONS

 • (УКР) Монтаж водяної теплої підлоги на полістирольних плитах якірними скобами

  Sorry, this entry is only available in Ukrainian.
 • Монтаж водяної теплої підлоги на полістирольних плитах якірними скобами

  В системі опалення «тепла підлога» існує декілька основних способів кріплення труби. Одним з найбільш популярних є спосіб кріплення за допомогою якірної (гарпун) скоби. Переваги: невисока ціна, легкість та швидкість монтажу. Проте, ми втрачаємо такі переваги як швидкість та легкість монтажу, якщо виконуємо монтаж якірними скобами вручну. Завдяки використанню такера Ви можете працювати в положенні стоячи, […]
 • КОНЕКТОР EVOLUTION – НАЙВИЩЕ ДОСЯГНЕННЯ ІНЖЕНЕРНОЇ ДУМКИ ДЛЯ ФІТИНГІВ З НАТЯЖНОЮ ГІЛЬЗОЮ

  Компанія «ВФ Хітпекс Україна» перша представила на українському ринку універсальну комплексну систему труб і фітингів на вибір: з PPSU та лінійка Evolution з латуні. Продукція найвищої якості виробляється в Іспанії та відповідає міжнародним вимогам і власним стандартам компанії. Також, в системі є два варіанти натяжних гільз з латуні та PVDF.Сучасний ринок вимагає нових рішень, які […]
 • Латунні фітинги: як відрізнити підробку та неякісний виріб від оригіналу?

  Сучасний будівельний ринок перенасичений виробами різних компаній. Ставлячи за мету отримання максимального прибутку компанії виробляють неякісні товари, економлячи на якості та хімічному складі сплаву. Проте, як не потрапити на гачок недобросовісних виробників? Перш за все, обираючи елементи для з’єднання трубопроводу необхідно враховувати ряд факторів: функціональне призначення системи, умови монтажу та експлуатації. Якісні латунні фітинги мають […]
 • Суха тепла підлога: основні переваги та недоліки

  Традиційно монтаж теплої водяної підлоги супроводжується облаштуванням бетонної стяжки, якою заливають укладені труби. Основним недоліком такої системи є велика вага, вимушене підняття рівня підлоги, довготривалий період монтажу, такі особливості не завжди дозволяють використовувати мокру стяжку. Інженерами було розроблено конструкцію підлоги, яка дозволяє проводити монтаж теплої підлоги за допомогою готових листових матеріалів, без проведення бетонних робіт.Подібні […]