Латунні фітинги: як відрізнити підробку та неякісний виріб від оригіналу?

Латунні фітинги: як відрізнити підробку та неякісний виріб від оригіналу?

13.11.2019

Сучасний будівельний ринок перенасичений виробами різних компаній. Ставлячи за мету отримання максимального прибутку компанії виробляють неякісні товари, економлячи на якості та хімічному складі сплаву. Проте, як не потрапити на гачок недобросовісних виробників?

Перш за все, обираючи елементи для з’єднання трубопроводу необхідно враховувати ряд факторів:

 • функціональне призначення системи,
 • умови монтажу та експлуатації.

Якісні латунні фітинги мають ряд переваг: високі показники міцності, герметичності, надійності, можливість однаково добре витримувати низькі та високі температури, тривалий термін експлуатації (більше 40 років без аварійних ситуацій).

Перед покупкою бажано ознайомитися з паспортом виробу, де наведені технічні характеристики виробу, хімічний склад матеріалу, його покриття, розташування різьби, оптимальні параметри температури та тиску.

При виборі латунних виробів необхідно звернути увагу на такі параметри:

 • Вага виробу. Якісний виріб повинен бути важким, якщо він занадто легкий – перед Вами неякісний товар, котрий не прослужить навіть року. Наслідком такого вибору може бути повний або частковий демонтаж інженерної системи, значні матеріальні затрати.
 • Маркування. Маркування повинно бути випуклим та не включати пробілів та пропусків. Якщо літери майже не можливо розрізнити – це поганий товар.
 • Товщина та колір виробу. Оригінальний виріб повинен бути жовтого кольору, що свідчить про якісний сплав латуні.
 • Ціна. Ціна на різні види латунних фітингів залежить від номінального діаметру та виробника. Якісний виріб не може коштувати занадто дешево.

NEWS AND PUBLICATIONS

 • (УКР) Монтаж водяної теплої підлоги на полістирольних плитах якірними скобами

  Sorry, this entry is only available in Ukrainian.
 • Монтаж водяної теплої підлоги на полістирольних плитах якірними скобами

  В системі опалення «тепла підлога» існує декілька основних способів кріплення труби. Одним з найбільш популярних є спосіб кріплення за допомогою якірної (гарпун) скоби. Переваги: невисока ціна, легкість та швидкість монтажу. Проте, ми втрачаємо такі переваги як швидкість та легкість монтажу, якщо виконуємо монтаж якірними скобами вручну. Завдяки використанню такера Ви можете працювати в положенні стоячи, […]
 • КОНЕКТОР EVOLUTION – НАЙВИЩЕ ДОСЯГНЕННЯ ІНЖЕНЕРНОЇ ДУМКИ ДЛЯ ФІТИНГІВ З НАТЯЖНОЮ ГІЛЬЗОЮ

  Компанія «ВФ Хітпекс Україна» перша представила на українському ринку універсальну комплексну систему труб і фітингів на вибір: з PPSU та лінійка Evolution з латуні. Продукція найвищої якості виробляється в Іспанії та відповідає міжнародним вимогам і власним стандартам компанії. Також, в системі є два варіанти натяжних гільз з латуні та PVDF.Сучасний ринок вимагає нових рішень, які […]
 • Латунні фітинги: як відрізнити підробку та неякісний виріб від оригіналу?

  Сучасний будівельний ринок перенасичений виробами різних компаній. Ставлячи за мету отримання максимального прибутку компанії виробляють неякісні товари, економлячи на якості та хімічному складі сплаву. Проте, як не потрапити на гачок недобросовісних виробників? Перш за все, обираючи елементи для з’єднання трубопроводу необхідно враховувати ряд факторів: функціональне призначення системи, умови монтажу та експлуатації. Якісні латунні фітинги мають […]
 • Суха тепла підлога: основні переваги та недоліки

  Традиційно монтаж теплої водяної підлоги супроводжується облаштуванням бетонної стяжки, якою заливають укладені труби. Основним недоліком такої системи є велика вага, вимушене підняття рівня підлоги, довготривалий період монтажу, такі особливості не завжди дозволяють використовувати мокру стяжку. Інженерами було розроблено конструкцію підлоги, яка дозволяє проводити монтаж теплої підлоги за допомогою готових листових матеріалів, без проведення бетонних робіт.Подібні […]