Новий довідник для Heat-PEX EVOLUTION

Новий довідник для Heat-PEX EVOLUTION

05.11.2018

Компанія Heat-PEX презентує вам новий довідник з монтажу та проектування Heat-PEX Evolution!

Монтаж та проектування

Довідник з монтажу та проектування системи Heat-PEX EVOLUTION у вільному доступі

Довідник налічує 10 розділів, які повністю охоплюють найголовніші питання з монтажу. Крім того, для кращого сприйняття весь матеріал проілюстровано схемами, малюнками та ін.

Вже наприкінці цього тижня ми отримуємо друковані примірники. Тож при замовленні продукції Heat-PEX ви можете також попросити покласти один довідник і для вашої організації. Таким чином ви завжди зможете підглянути, як краще зробити монтаж з системою Heat-PEX EVOLUTION, а також не допустити помилок, через які можна не тільки втратити гарантію, а й прийдеться переробити все через ненадійність неправильно змонтованих з’єднань.

Будьте уважні!

Довідник можна завантажити за посиланням:

Довідник

НОВИНИ І ПУБЛІКАЦІЇ

 • Питання про теплу підлогу

  За останні 20 років в будівництві широке застосування отримала технологія водяної теплої підлоги. Відносна простота монтажу, рівномірний обігрів приміщення, комфорт і простота експлуатації зробили водяну теплу підлогу незамінним в сучасному приватному, цивільному, комерційному будівництві. Незважаючи на простоту технології, дуже часто у замовників та монтажників виникають питання, пов`язані з монтажем та експлуатацією даного виду системи опалення. […]
 • Новинка на складі

 • Найкращий варіант труби для теплої підлоги!

  Іспанська полімерна труба PE-RT/EVOH/PE-RT - найвигідніше рішення!
 • Heat-PEX на Aqua-Therm Kyiv 2019!

  14-17 травня відбулася головна виставка у сфері ОВіК.
 • Новий прайс-лист Heat-PEX!

  -5% на PPSU фітинги!