Про компанію

Heat-Pex Україна:
ефективні технології первірені 348 компаніями у всьому світі

ТОВ «Виробнича фірма  Хітпекс Україна» була заснована  у 2014 році.

Компанія спеціалізується на виробництві системи тепло- та водопостачання на основі труби з поперечно зшитого поліетилену PE-Xa та PEX-AL-PEX і фітингів з натяжною гільзою для водопостачання, радіаторного опалення і теплої підлоги.

Cпільно з вченими інституту металофізики НАН України ім. Курдюмова було розроблено міцні та надійні латунні фітинги. Труби з поперечно зшитого поліетилену PE-Xa та PEX-AL-PEX виробляють провідні європейські виробники по контракту спеціально для системи Heat-PEX.

Асортимент системи постійно розвивався, з’являлися нові позиції, які  виокремилися в лінію  Heat-PEX armature, що включає шарові крани та різьбові фітинги нового покоління, які виробляються методом гарячого штампування та мають гальванопокриття із нікелю для більшої корозостійкості.

Для подальшого вдосконалення та розширення асортименту  продукції ми продовжуємо інвестувати кошти в застосування прогресивних технологій. Як результат, розпочато співпрацю з іспанською компанією, що спеціалізується на виготовленні  деталей  з PPSU. На нашому обладнанні в Іспанії  розпочато виробництво новітньої лінії фітингів з PPSU під брендом Heat-PEX Evolution.

Восени 2019 року в лінійці фітингів Evolution з'явилися латунні фітинги, які дублюють фітинги із PPSU. Завдяки цьому, система HEAT-PEX EVOLUTION стала єдиною універсальною системою на українському ринку, яка пропонує монтажникам вибір матеріалу фітинга.

Компанія «ВФ Хітпекс Україна» знаходиться в постійному розвитку, поступово, але впевнено ми йдемо до поставленої мети - стати одним з лідерів галузі, не тільки українського, а й європейського масштабу.

Наші спеціалісти

Михайло Ківенко

Технічний директор

Павло Ємельянов

Начальник відділу збуту

Олена Бурдейна

Менеджер з логістики

Михайло Ткаченко

Менеджер з продажу

Тетяна Хворостяна

Головний бухгалтер

Сергій Веремієнко

Водій

Олена Коваленко

Менеджер з продажу

Наталія Гаврилова

Менеджер з продажу

Олексій Помаз

Завідуючий складом