4 способи кріплення труб теплої підлоги

4 способи кріплення труб теплої підлоги

28.12.2019

Якісна та ефективна система опалення – це проблема, яка турбує кожного власника квартири, заміського будинку.

Зазвичай, теплі підлоги обирають домовласники у яких є діти. На сьогоднішній день, на ринку систем опалювання представлений широкий асортимент різноманітних типів теплих підлог, які відрізняються одне від одного ціною та способом встановлення. Найбільш розповсюдженим типом водяної підлоги вважається бетонна система встановлення, відповідно до якої труби заливаються бетоном та не потребують додаткових систем.

Розрізняють 4 способи кріплення труб для теплої підлоги:

 • Кріплення труби до арматурної сітки. Такий спосіб кріплення труб теплої підлоги застосовують найчастіше. Труба не дуже тісно (щоб не пошкодити) кріпиться до сітки за допомогою спеціальних зажимів на відстані близько 1 метра одне від одного. При утворенні кута в 90 градусів, для більш надійної фіксації, трубу закріплюють частіше. Серед недоліків такого способу відмічають: трудоємність процесу та можливість пошкодження цілісності труби під час монтажу. До переваг такого способу кріплення відносять: простоту та надійність.
 • Кріплення труби на монтажні шини. Кріплення труб ведеться на спеціальні профілі з готовими гніздами. Самі фіксуючі шини кріпляться до підлоги спеціальними дюбелями. В місцях повороту труби на 90 та 180 градусів використовуються спеціальні фіксатори та тримачі. До недоліків такого методу кріплення слід віднести довготривалість підготовчих робіт (попередня розмітка). Проте, в цілому, спосіб досить зручний та практичний.
 • Кріплення такером. Такер вміщує близько 120 якірних скоб, якими фіксуються труби. Максимальна відстань між місцями кріплення до пінополістеролу становить 50 мм. На згинах 25 см. Такий метод дозволяє швидко та надійно зафіксувати труби поверх спеціальних матів, які виготовляються з спіненого полістеролу. Розмітка на поверхні матів дозволяє зробити необхідний крок для труб підлоги. Серед преваг такого способу кріплення спеціалісти виділяють: швидкість та зручність, можливість витримати строго заданий крок, надійність.
 • Полістерольна настильна система. Представляє собою гібридну конструкцію, верхній шар якої предтавляє фактично мат з фіксатором. Система фіксаторів розташовується поверх спеціального настилу, що окрім фіксації, одночасно, виконує роль утеплювача. До недоліків таких систем слід віднести досить високу вартість. Серед переваг спеціалісти виділяють порівняно невисоку висоту конструкції та невелику вагу.

Протягом тривалого часу ми користувались способом кріплення труби на арматурну сітку. Причин на те було досить багато: ціна, відсутність інших пропозицій та ін. На сьогоднішній день компанія «ВФ Хітпекс Україна» пропонує ефективні альтернативні рішення, які дозволяють прискорити та спростити монтаж систем, знизити кількість помилок монтажного персоналу та зняти деякі обмеження при проектуванні систем. Ми пропонуємо сучасні якісні матеріали та методи монтажу для інженерних систем за доступними цінами.

Новини та заходи

 • Колектори HEAT-PEX EVOLUTION для теплої підлоги

  Для комфортного перебування в холодну пору року в будь-якому житлі повинна бути опалювальна система. Найчастіше вона представлена різноманітними радіаторами, електричними або газовими котлами, однак останнім часом все більшої популярності набуває тепла підлога.
 • Матеріали для монтажу системи «Тепла підлога»

  «Тепла підлога»– найбільш економний та сприятливий для здоров'я людини спосіб опалення. Встановлення «Теплої підлоги» не тільки у ванній та дитячій, але і в інших кімнатах забезпечить однаково комфортну температуру всього приміщення.
 • Фітинги серії PPSU

  Для монтажу систем опалення та водопостачання необхідно обирати якісні та надійні матеріали. Не дивлячись на невеликий розмір фітинги відіграють важливу роль в надійності трубопроводу, адже саме вони дозволяють зібрати будь-яку конфігурацію.
 • Як правильно обрати фітинги?

  На перший погляд, вибір елементів з'єднання трубопроводу здається несуттєвим, на відміну від проектування, монтажу труб, забезпечення герметичності системи та її утеплення.
 • Особливості вибору труб для систем опалення

  Яким повинно бути комфортне житло? Відповідь на це питання можна шукати досить довго, перераховувати безліч критеріїв. Проте, кожен з нас скаже, що в основі затишного будинку лежить комфортна температура.